Vyberte si ideální kufřík na kosmetiku...

Jak vybrat kosmetický kufr?

Sháníte vhodný kosmetický kufr? Kosmetický kufr je velice vhodný pro manikérky, kosmetičky, vizážistky, pedikérky či kadeřnice. Obzvláště, pokud neustále cestují a své pomůcky potřebují převážet. Kosmetický kufřík je vhodný pro děti nebo na "šminky" při vaší cestě na dovolenou.

97-1

Pořiďte si pořádný kosmetický kufřík, kam se ženám vejde téměř vše nebo kosmetický kufr pro profesionálky. Kufříky mívají zamykání na kód, který si můžete sami určit a s kufříky je snadná manipulace. V kosmetickém kufru je mnoho prostoru, kam se vejde veškeré vybavení na modeláž nehtů včetně UV lampy, potřeby pro kosmetičky, vizážistky, pedikérky, tatéry i kadeřnice. Důležité je, vybrat si vhodnou velikost.


Profesionální kufříky

Ať už jde o kosmetická pouzdra, malé příruční kufříky, středně velké kufry, LCD kufry, třeba ve 3D a kosmetické kufry na kolečkách, jejich použití stoprocentně oceníte. Praktické kosmetické kufry mají pestré využití v každodenním životě. Speciální vybavené kufry kosmetiky v mnoha velikostech, provedeních a barevných variantách jsou profesionální a často uzamykatelné. Vnitřek kufru je rozdělený na části, které jdou z kufru vytáhnout.

121-3

Celý vnitřek kufru bývá vybavený měkkým polstrováním. Kufr může být vyrobený z pevného vroubkovaného plastu či hliníku a jeho rohy jsou opatřeny plastovými či kovovými krytkami, které jej chrání před poškozením. Součástí kufru bývá popruh přes rameno, ty větší jsou na kolečkách a s rukojetí, kvůli lepší manipulaci.

151-2

Do světa líčení a zkrášlování kosmetický kufr na kolečkách

Velký praktický kosmetický kufr je vyrobený z pevného materiálu, většinou z hliníku. Má zesílené rohy proti poničení a vnitřní povrch potažený pěnou i látkou. Kufřík je vybaven posuvnými zásuvkami, příčky je možné libovolně posunout a je uzamykatelný, většinou kódem. Posuvné zásuvky lze vyplnit gely, líčidly, kosmetickými přípravky, zdobením nebo jinými doplňky. Vrchní část je možné používat samostatně.

142-2

Ve spodní části je dostatek místa pro uložení nehtového nebo kadeřnického vybavení. Takový kufřík je zcela ideální na cesty a vaše důležité pomůcky ochrání před poškozením. Vaše UV lampa, bruska na nehty nebo fén už se nikdy během cestování nezničí.

 

Zpět do obchodu